شركت باغ یاس وانشان

بیونشان

شركت باغ یاس وانشان با نام تجاری بیونشان در سال ١٣٩١ با هدف گسترش فرهنگ استفاده از محصولات ارگانیك و ارتقاع سطح سلامت جامعه و همچنین به منظور توسعه و ترویج كشاورزی ارگانیك در ایران اقدام به تولید و عرضه محصولات ارگانیك نمود


Bioneshan

دارای
گواهی ارگانیک


Bioneshan
در راستای رسیدن به این مهم در گام نخست اولین فروشگاه محصولات ارگانیك خود را نام تجاری ثبت شده بیونشان درمنطقه شهرك غرب تهران تاسیس و با گسترش تقاضا از سال دوم و سوم فعالیت، جهت جوابگویی نیاز مصف كنندگان عزیز به سبزیجات و صیفی جات ارگانیك بامشاركت جناب آقای مهندس ذوالفقاری و شركت پارس گواه گستر ، پروژه تولید محصول سبزی و صیفی ارگانیك در مزرعه اركانیك واقع در شهرستان سمنان، جاده نظامی را آغاز گردانید.

لازم به ذكر است مزرعه مذكور تا سال ٩٣ بمدت ١٢ سال به روش كشاورزی پاك (بدون استفاده از سموم و كود های شیمیایی) فعالیت داشته است. در سال ٩٤ با بررسیهای انجام شده در منطقه فیروزكوه و با توجه به پتانسیل بالای این منطقه برای كشت ارگانیك، شركت بیونشان اقدام به تاسیس مجموعه گلخانه های بیونشان نمود. در سال ٩٥ با افزایش تولید و با توجه به نیازهای منطقه ،شعبه دوم بیونشان در نیاوران افتتاح گردید. با توجه به رابطه نزدیك مصرف محصولات ارگانیك و افزایش سطح سلامت جامعه، بیونشان در گام بعدی اقدام به همكاری با یكی از معتبرترین كلینیك های ارتقاء سطح سلامتی ،با مدیریت جناب آقای دكتر یزدان مهدوی در منطقه الهیه نمود. در حال حاضر این برند آمادگی اعطای نمایندگی و خدمات رسانی به تمامی شهرستان ها و استان ها و هم میهنان عزیز را دارد.

بیونشان


نشانی از ارگانیک

Organic Food

محصولات ارگانیک

خوراک سالم

امید است با لطف پروردگار متعال و با حمایت های دلسوزانه انجمن ارگانیك ایران و سایر سازمان ها و نهادهای مسئول در این امر نهال فعالیت های این شركت پربارتر گردیده تا بتوانیم خدمات شایسته تری به هم میهنان عزیزمان ارائه كنیم مشتاقانه برای ساختن ایرانی پاك و سالم به انتظار نشسته ایم.

در صورت تمایل به اخذ نمایندگی فروش محصولات ارگانیک بیونشان در کشور یا مذاکره درباره صادرات محصول می توانید با بخش های امور نمایندگی و بازرگانی ما در تماس باشید.

اخذ نمایندگی فروش
how to write literature essay format freeessaywriter how to write an essay report