قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بیونشان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت بیونشان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بیونشان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بیونشان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد بیونشان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بیونشان را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

بیونشان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

بیونشان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاهی بیونشان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

قوانین خرید و سفارش

در حال حاضر رویه سفارش و خرید بدین شرح است:

– پرداخت فقط در محل و پس از دریافت محصول انجام می پذیرد.

– ارسال ها ممکن است تا ۲۴ ساعت در شهر تهران به طول انجامد.

– در حال حاضر امکان ثبت سفارش برای سایر شهرهای کشور وجود ندارد.

– کلیه محصولات از جهت اصالت تضمین شده هستند.

– در صورت وجود هرگونه نقص و آسیب در محصولات امکان بازگشت آن تا ۲۴ ساعت وجود دارد.